Mládež CB Teplice

Kdo jsme

Kdo jsme ??

Kdo jsme?


Jsme křesťané - což ve zkratce znamená že věříme v Ježíše Krista! A k tomu navíc mladí křesťané! Proto mládež. Pokud se ti název mládež nelíbí, jsme prostě parta mladých lidí, kteří se snaží následovat Pána Ježíše.


Ale proč?   


Není to z nudy, rozmaru nebo hlouposti! Je to z potřeby našeho srdce, naší mysli! Nevěříme, že tento svět je náhoda! Nevěříme, že tenhle úžasný svět vznikl jen tak z ničeho! Nevěříme, že jsme tady na Zemi bez účelu!  Věříme, že jsme tu díky Bohu a pro Boha.

Ale vždyť Bůh přece neexistuje...Nebo snad ANO?


ANO!:)) Jak si to ale dovolujeme tvrdit? Vždyť je přece tolik náboženství........Díky Boží lásce a milosti jsme poznali tu jedinou a pravou cestu k životu. Možná si říkáš, jak jen lze poznat neviditelného a nekonečného Boha? Na tuto otázku Bůh odpověděl před více než 2000 lety, kdy se jako obyčejný člověk narodil na této zemi!  To malé děťátko, které se narodilo v Betlémě, pojmenovalli Ježíš. O 33 let později zemřel na kříži. Jan, Ježíšův učedník, to krásně vystihl:

"Neboť tak Bůh miloval svět, že dal svého jediného Syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný. " (Jan 3, 16)

Proč ale Ježíš přišel na tuto zem a proč zemřel na kříži? Klikni zde a dozvíš se víc.

Zdá se ti to málo, nevěříš?


Tak neváhej - přijd a uvidíš :)) ! Scházíme se každý pátek v 18:00 v domě Církve Bratrské v Teplicích (Poštovní 10, Teplice - viz rubrika Kdy a Kde). Společně zpíváme Bohu chvály, modlíme se a mluvíme o tom, jak konkrétně Pán Ježíš působí v našem životě!

Bůh stvořil každého člověka s vnitní touhou po věčnosti. Pokud tě už nebavíme ten zažitý stereotyp, pokud cítíš, že Ti v životě něco chybí, pokud nevíš co je smyslem tvého život, pokud máš nějaké otázky ohledně křesťanství, pokud nám chceš dokázat že se mýlíme:),  nebo pokud se jen v pátek večer nudíš - přijď! Každý je vítán!
 
Žádné komentáře