Mládež CB Teplice

Homepage

A HOUBA je opět tu!!:-)

Místo: Praha, ve sboru CB Soukenická
Kdy: 13. a 14. listopadu
Téma: Duch Svatý
Řečníci: Pavel Plchot a Dan Drápal
Cena: 130 kč za vše, jídlo bude zajištěno od páteční večeře po sobotní oběd.. s sebou nutné vzít si karimatku a spacák.
Přihlášky: ideálně za celou mládež do neděle 8. listopadu na email maty.giraffe@seznam.cz (Maty Šíma). (Předpokládám že nejlepší je poslat seznam jmen kdo pojede..)
A co můžete čekat? Téma je rozděleno do takových tří oblastí: Osoba Ducha Svatého (základ, kdo to je, působení, ovoce, dary...), Duch svatý v církvi (problematické dary, jak se na to dívat... sjednocení a rozdělení křesťanů.... + osobní zkušenosti..) a poslední část je Duch svatý v životě křesťana (takový závěr, jak to jako křesťané vnímat..ovoce ducha..atd.) - to je jen takový nástřel.. samozřejmě je tam toho mnohem více.
To je co se týká seminářů.. chtěli bychom udělat i diskusní skupinky, kde by se o tom tématu dalo mluvit.. ostatní program zatím nechť zůstane zahalen rouškou tajemství :-)

Registrace v pátek od pěti, večeře v šest hodin.
 
Doufám, že se tam sejdeme v co největším počtu, každopádně toho 13tého mládež u nás normálně nebude právě kvůli Houbě. Kdyžtak se mi prosím nahlašte, kdo pojede a já to hromadně pošlu, díky. Mějte se bájo!! EDIE

Poslední komentáře
01.04.2014 14:33:18: www.kosmetika-sleva.cz Máte rádi slevu na kosmetiku? Zaregistrujeme nováčky z celé ČR.Sleva po regis...
11.07.2012 15:28:05: www.oriflame-kromeriz.cz www.oriflame24.cz
14.06.2012 12:38:03: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní fond české pojišťovny
13.05.2012 21:06:42: připojištění www.penzijni-pripojisteni-info.cz